Preskočiť na obsah
Ing. Dominik Palášthy

Odborné a poradenské služby

Ing. Dominik Palášthy

Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Obec
Banská Štiavnica
Od roku
2020
IČO
52 893 766

Ing. Dominik Palášthy

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
969 01 Banská Štiavnica
Na trhu od
1. februára 2020
IČO
52 893 766
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Podnikanie v číslach

6
rokov na trhu
2020
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ing. Dominik Palášthy

Ing. Dominik Palášthy – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Banská Štiavnica. Podniká od 1. februára 2020.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, uskutočňovanie stavieb a ich zmien a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Ing. Dominik Palášthy
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
52 893 766
Dátum vzniku
1. februára 2020
Miesto podnikania
969 01 Banská Štiavnica
Živnostenský register
Okresný úrad Žiar nad Hronom, vložka č. 680-22841
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ing. Dominik Palášthy zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ing. Dominik Palášthy?

Miesto podnikania je v obci 969 01 Banská Štiavnica.

Čím sa Ing. Dominik Palášthy zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; maloobchod a veľkoobchod.

Aké je IČO – Ing. Dominik Palášthy?

IČO je 52 893 766.

Odkedy podniká Ing. Dominik Palášthy?

Podnikanie začalo 1. februára 2020. Na trhu pôsobí 6 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ing. Dominik Palášthy podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese ing-dominik-palasthy.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.